Wykaz sołectw wraz z danymi kontaktowymi 

 

 

Sołectwo Sołtys Adres e-mailowy telefon
Baranowice Marian Kowalski baranowice@milicz.pl

 

Bartniki Janina Krawczyk bartniki@milicz.pl  797993949
Borzynowo Maria Przybył borzynowo@milicz.pl  797993942
Brzezina  Sułowska Anna Przewoźna brzezinasulowska@milicz.pl  
Czatkowice Justyna Krzywda czatkowice@milicz.pl  797993954
Duchowo Kazimiera Defratyka -Ludwiczak duchowo@milicz.pl  797993974
Dunkowa Barbara Jadczyk dunkowa@milicz.pl  797993935
Gądkowice Piotr Boliński gadkowice@milicz.pl  797993968
Godnowa Andrzej Kątnik godnowa@milicz.pl  797993943
Gogołowice Józef Beń gogolowice@milicz.pl  797993924
Gołkowo Magdalena Pytlak golkowo@milicz.pl  
Grabownica Henryk Owsianik grabownica@milicz.pl  797993933
Grabówka Zbigniew Jasiński grabowka@milicz.pl  797993958
Gruszeczka Ewa Adryan gruszeczka@milicz.pl  797993951
Henrykowice Mirosław Olszczyński henrykowice@milicz.pl  797993939
Kaszowo Anna Kolasa kaszowo@milicz.pl  797993971
Kolęda Jan Sierpowski koleda@milicz.pl  797993950
Latkowa Danuta Wichłacz latkowa@milicz.pl  797993923
Łąki Kamila Kidoń laki@milicz.pl  797993955
Miłochowice Krzysztof Dobroszczyk milochowice@milicz.pl  797993963
Miłosławice Irena Ratajek miloslawice@milicz.pl  797993959
Młodzianów Ireneusz Marciniak mlodzianow@milicz.pl  797993962
Niesułowice Przemysław Kruszelnicki niesulowice@milicz.pl  797993927
Nowy Zamek Zygmunt Łoziński nowyzamek@milicz.pl  797993928
Olsza Anna Niedbała olsza@milicz.pl  797993956
Ostrowąsy Andrzej Leszczyszyn ostrowasy@milicz.pl  797993953
Piękocin Zdzisław Kanas piekocin@milicz.pl  797993952
Piotrkosice Jadwiga Kauch piotrkosice@milicz.pl  797993946
Poradów Zdzisław Przewoźny poradow@milicz.pl  797993948
Postolin Sylwester Marczak postolin@milicz.pl  797993940
Potasznia Adam Więcek braclaw@milicz.pl  797993941
Pracze Andrzej Kaczmarek pracze@milicz.pl  797993929
Ruda Milicka Krystyna Patalas rudamilicka@milicz.pl  
Ruda Sułowska Stanisław Szocik rudasulowska@milicz.pl  797993969
Sławoszowice Jacek Ostrycharz slawoszowice@milicz.pl  797993926
Słączno Jadwiga Janczura slaczno@milicz.pl  797993965
Stawiec Zofia Solatycka stawiec@milicz.pl  797993931
Sulimierz Ryszard Styś sulimierz@milicz.pl  797993936
Sułów  Mariola Góral sulow@milicz.pl  797993947
Świętoszyn Emilia Bienkiewicz swietoszyn@milicz.pl  797993961
Tworzymirki Przemysław Karbowiak tworzymirki@milicz.pl  797993970
Tworzymirki Górne Dorota Ryba tworzymirkigorne@milicz.pl  797993930
Wałkowa Ryszard Bagiński walkowa@milicz.pl  797993920
Węgrzynów Gabriela Kozłowska wegrzynow@milicz.pl  797993921
Wielgie Milickie Krystyna Nogaj wielgiemilickie@milicz.pl  797993922
Wilkowo Wioletta Matuszczak wilkowo@milicz.pl  797993966
Wodników Górny Stanisław Mak wodnikowgorny@milicz.pl  797993925
Wrocławice Monika Janas wroclawice@milicz.pl  
Wróbliniec Wiesław Kowalczyk wrobliniec@milicz.pl  797993937
Wszewilki Mieczysław Romańczuk wszewilki@milicz.pl  797993934
Wziąchowo Małe Joanna Wołos wziachowomale@milicz.pl  
Wziąchowo Wielkie Eugeniusz Michalski wziachowoduze@milicz.pl  797993945
 

Załączniki

statuty_solectw_wraz_z_mapkami.zip

Data: 2011-06-01 14:08:43 Rozmiar: 22.92M Format: .zip Pobierz

zmiana_statutu_Wegrzynow.pdf

Data: 2013-02-11 12:28:22 Rozmiar: 300.33k Format: .pdf Pobierz

zmiana_granic_jednostek_pomocniczych_Piekocin_i_Wegrzynow.pdf

Data: 2013-02-11 12:28:22 Rozmiar: 260.85k Format: .pdf Pobierz

zmiana_statutu_Piekocin.pdf

Data: 2013-02-11 12:28:22 Rozmiar: 238.23k Format: .pdf Pobierz

Liczba odwiedzin : 5176
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Miliczu
Osoba wprowadzająca informację : Paweł Majer
Osoba odpowiedzialna za informację : Barbara Bajka
Czas wytworzenia: 2010-02-22 13:31:06
Czas publikacji: 2017-02-22 12:30:11
Data przeniesienia do archiwum: Brak